RadyOrjinal Canlı Yayını

“Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal İle Hayatın Ritmini Yakala”
Segah - Son Mektup

Tür: ,

Şehir: Antalya

RadyOrjinal

2004 Yılında yayına geçen Türkçe pop ve slow pop müzik radyosu RADYORJİNAL kurulduğu günden bu yana ödün vermediği müzik kalitesiyle, hit yaratma özelliği ve yayıncı kadrosuyla radyo yayın kuruluşları içerisinde bir öncüdür.

Görevimiz; radyo dünyasında, radyomuzla tüm müzik severlere Türkçe pop ve Türkçe slow pop müziklerini yayınlayarak en iyi şekilde hizmet etmektir. Biz insanlara yalnızca müzik sunmayacağız. Medyanın nasıl bir pozitif enerji olabileceğini; birebir, sıcak bir iletişim kanalı olmanın avantajlarının toplum yararına nasıl ve en güzel şekilde kullanılabileceğini, reyting kaygısı kadar etik, estetik ve kalite kaygılarının da önemli olduğunu, evrensel dil Türkçemizin kullanılmasından, çalınacak müzik eserlerine, personelden reklam anlayışına kadar radyoculuğun nasıl düzeyli yapılabileceğini de göstermektir.

RADYORJİNAL Türkçe pop ve Türkçe slow pop müziklere hak ettiği değeri vermenin de ötesinde, dinleyicilerine eğitici programlarla ulaşmayı ve dünyaya ilişkin her konudaki bilgiyi tarafsızca dinleyicilerine aktarmayı kendine görev sayıyor.

Facebook'ta Paylaş

Radyoyu

Türkçe Radyo

Ziyaretçi Yorumları


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Radyo Yayınını Yorumla