Noksanlar Kenti Canlı Yayını

“Bazı Anlar Hayata İhanettir”

Tür:

Şehir: İstanbul

Noksanlar Kenti

Hepimiz bir kalemin katili ya da bir şiirin hatırasıyız. Hepimiz bir köşede Noksan kaldık. Hatalarımız ile yüzleşmeyi sevmiyoruz ama yapıyoruz. Değer verdiğimiz insanların bizden başka değerli gördüğü kimse olmasın diyoruz, ama biz herkese bir değer biçiyoruz. Yani istediğimiz hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Hep taşlar, hep yanlış insanlar… Konuşmaktan korkar bazen bazı insanlar. Kimi konuşur katil ilan edilir kimi konuşur saygın bir adam…

Hayat risk tablosu değil midir? İnişlerin ve çıkışların olmadığı bir hayat var mıdır? İyiliklerini isteyen insanlar seni ilk yolda bırakanlar. Karne alırsın notun bozuktur ilk ailen kızar, azarlar. Yanlış yapmışsındır bilip ya da bilmeden ve bunu öğrenen en yakının ilk kızıp herkese manşet yapandır. Yani anlayacağın arkana baktığındaki kalabalık sadece merhabalık insanlar. Aynaya bak, senin ondan başka kimsen yok!

İşte tam bu yüzden geldik.

Yanında değiliz, belki hiç olamayacağız. Ama inanıyorum hep birlikte iyileşeceğiz. Farklı şehirlerin ayrı sokaklarında toplandık, ayrı yerlerde aynı hayali kurduk. Bazen acılarımız bile aynıydı. Buna insanlar tesadüf, biz derttaş dedik. Biz aynı radyonun şarkısında Noksandık.

Aklından bir şarkı tut ve acılarını saklamamak için sen de durma. Bazı anlar hayata ihanettir.

Facebook'ta Paylaş

Radyoyu

Türkçe Radyo

Ziyaretçi Yorumları


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Radyo Yayınını Yorumla